Повідомлення надіслано

Дякуємо за звернення. Очікуйте на дзвінок наших менеджерів. Бажаемо приємного дня та гарного настрою =)

Зворотній дзвінок

Якщо у вас виникли питання, залиште свій номер і ми передзвонимо вам:

Ім’я:*
Телефон:*
+38 (068) 298 17 77
обрати квартиру
Виклик +38 (068) 298 17 77
Зворотній дзвінок
Відмінити

Інфраструктура

Продумані маршрути

Forest Home запустив віртуальні шоуруми найпопулярніших планувань у будинку, щоб при виборі помешкання ви могли побачити розташування кімнат і навіть оцінити вид з вікон. віртуальні шоуруми найпопулярніших планувань у будинку, щоб при виборі помешкання.

Хід будівництва
  • Дороги та пішохідні доріжки
  • Майданчики для відпочинку
  • Дитячий садок, школа, дитячі та спортивні майданчики
  • Комерційні приміщення
MDN
Central Park Vinnytsia розташований у центральній частині Вінниці, за адресою провулок Цегельний, 12, між вулицями Магістратська та І.Богуна.

У кроковій доступності знаходиться річка Південний Буг та Центра́льний міськи́й парк ім. М. Леонтовича, де можна насолодитись природою та подихати свіжим повітрям. Цікаві пам'ятники, монументи, літній театр, планетарій – все це розташоване на території парку. А ще, це ідеальне місце для прогулянок із дітьми – захоплюючі атракціони не дадуть нудьгувати ні дітям, ні дорослим.

Неподалік комплексу знаходяться площі Незалежності, Героїв Майдану, Небесної Сотні, Європейська, а також Вінницький академічний музично-драматичний театр ім. М. К. Садовського, музеї, галереї та безліч різноманітних спортивних, розважальних та торгових об'єктів Вінниці.

Згорнути інфраструктуру
ЖК Central Park
Школи
school
school
school
school
Дитячий садок
school
school
school
school
Медицина
school
school
school
school
Торговий центр
school
school
school
school
Кафе/ресторани
school
school
school
school
Місця для відпочинку
school
school
school
school
Спорт та культура
school
school
school
school

Для сімей з дітьми буде перевагою близькість художньої та музичної школ, загальноосвітньої школи, гуманітарної гімназії.

Важливою перевагою житлового комплексу є відмінна транспортна доступність, що дозволяє мешканцям легко добиратися до будь-якої точки Вінниці, як на громадському, так і на особистому транспорті.

25