Повідомлення надіслано

Дякуємо за звернення. Очікуйте на дзвінок наших менеджерів. Бажаемо приємного дня та гарного настрою =)

Зворотній дзвінок

Якщо у вас виникли питання, залиште свій номер і ми передзвонимо вам:

Ім’я:*
Телефон:*
+38 (068) 298 17 77
обрати квартиру
Виклик +38 (068) 298 17 77
Зворотній дзвінок
Відмінити

Віртуальний шоурум

1А. Площа квартири 44,0 м2. У вхідній зоні розташовано містку шафу. Кухня-вітальня площею 20,0 м2 має зони для приготування та споживання страв, а також зону відпочинку з комфортним диваном . Спальня площею 14,3 м2 з двоспальним ліжком, телевізором та гардеробною. З панорамних вікон відкривається прекрасний пейзаж міста. Скористайтесь функцією 3D-туру квартирою, і Ви впевнитесь у зручності її планування та функціональності.

Обрати квартиру
Натисніть для перегляду

1Б. Площа квартири 43,7 м2. Вхідна зона містить велику шафу. Кухня-вітальня поділена на зони для приготування та споживання їжі та зону відпочинку. Спальня площею 12,6 м2 з ліжком, телевізором, трюмо та шафою. Санвузол із ванною, пральною машинкою, умивальником, унітазом. Панорамні вікна з виглядом на міський пейзаж. Скористайтесь функцією 3D-туру квартирою, і Ви впевнитесь у зручності її планування та функціональності.

Обрати квартиру
Натисніть для перегляду

1В. Площа квартири 43,5 м2. Вхідна зона із вбудованою шафою. Кухня-вітальня площею 23,2 м2 має зони для приготування та споживання страв та зону відпочинку із телевізором та диваном. Спальня площею 12,3 м2 з ліжком, телевізором та шафою. У коридорі комора для зберігання речей. Санвузол із ванною, пральною машинкою, умивальником, унітазом. Панорамні вікна з чудовим краєвидом міста. Скористайтесь функцією 3D-туру квартирою, і Ви впевнитесь у зручності її планування та функціональності.

Обрати квартиру
Натисніть для перегляду

1Г. Площа квартири 47,2 м2. Вхідна зона містить велику вбудовану шафу. Кухня-вітальня має зони обідню та відпочинку з диваном та телевізором. Спальня площею 12,8 м2 з ліжком, телевізором, трюмо та шафою. Санвузол із ванною, пральною машинкою, умивальником, унітазом. Панорамні вікна відкривають мальовничі краєвиди міста. Скористайтесь функцією 3D-туру квартирою, і Ви впевнитесь у зручності її планування та функціональності.

Обрати квартиру
Натисніть для перегляду

1Д. Компактна квартира площею 46,4м2. Вхідна зона із вбудованою шафою. Кухня-вітальня має площу 25,1м2 поділена на відпочинкову та обідню зони. Спальня площею 12,6м2 із великим двоспальним ліжком, телевізором та гардеробною шафою. У коридорі – комора для зберігання речей. Санвузол із душовою, пральною машинкою, умивальником, унітазом. Скористайтесь функцією 3D-туру квартирою, і Ви впевнитесь у зручності її планування та функціональності.

Обрати квартиру
Натисніть для перегляду

1Ж. Смарт квартира площею 42,4 м2. У коридорі вбудована шафа купе для зберігання речей. Компактна функціональна кухня площею 10,0 м2 із виходом на балкон. Житлова кімната площею 17,5 м2 з диваном, телевізором та шафою для декору. Санвузол із ванною, пральною машинкою, умивальником, унітазом. Панорамні вікна з чудовим краєвидом міста. Скористайтесь функцією 3D-туру квартирою, і Ви впевнитесь у зручності її планування та функціональності.

Обрати квартиру
Натисніть для перегляду

1К. Компактна смарт квартира площею 33,1 м2. Вхідна зона із вбудованою шафою. Кухня-вітальня має площу 11,9м2 поділена на відпочинкову та обідню зони. Житлова кімната площею 12,9м2 із великим двоспальним ліжком та телевізором. Санвузол із ванною, пральною машинкою, умивальником, унітазом. Скористайтесь функцією 3D-туру квартирою, і Ви впевнитесь у зручності її планування та функціональності.

Обрати квартиру
Натисніть для перегляду

2А Двокімнатна квартира площею 66,9м2. Вхідна зона із шафою для зберігання речей. Простора кухня-вітальня площею 19,9м2 функціонально розділена на обідню зону та зону відпочинку. Функцыональна дитяча кімната площею 14,3м2. Спальня із великим двоспальним ліжком, трюмо та шафою для зберігання речей. Два санвузли. Панорамні вікна із краєвидами міста. Скористайтесь функцією 3D-туру квартирою, і Ви впевнитесь у зручності її планування та функціональності.

Обрати квартиру
Натисніть для перегляду

3Б. Трикімнатна квартира площею 69,3м2. Великі просторі кімнати. Функціональна кухня площею 11,7м2 із великою робочою зоною та обіднім столом. Два санвузли. Спальня площею 11,5м2 із виходом на балкон та гардеробною. Дитяча кімната площею 8,5м2 вміщує ліжко, робочий стіл та шафу. Панорамні вікна відкривають крайобрій міста. Скористайтесь функцією 3D-туру квартирою, і Ви впевнитесь у зручності її планування та функціональності.

Обрати квартиру
Натисніть для перегляду

3В. Трикімнатна квартира площею 71,1м2. У вхідній зоні розміщено шафу для одягу та взуття. Просторі кімнати, що повністю виконують свої функції завдяки правильно наповненому та розташованому меблюванню. Кухня-вітальня площею 15м2 із зонами для приготування та споживання їжі і зручним диваном. Два санвузли. Панорамні вікна із мальовничими пейзажами міста. Скористайтесь функцією 3D-туру квартирою, і Ви впевнитесь у зручності її планування та функціональності.

Обрати квартиру
Натисніть для перегляду
25