Повідомлення надіслано

Дякуємо за звернення. Очікуйте на дзвінок наших менеджерів. Бажаемо приємного дня та гарного настрою =)

Зворотній дзвінок

Якщо у вас виникли питання, залиште свій номер і ми передзвонимо вам:

Ім’я:*
Телефон:*
+38 (068) 298 17 77
обрати квартиру
Виклик +38 (068) 298 17 77
Зворотній дзвінок
Відмінити

Про проєкт

LIVE. WORK. REST. — ЖИВИ. ПРАЦЮЙ. ВІДПОЧИВАЙ.

У центрі Вінниці

Розробляючи концепцію проєкту, ми закладали ідею створити повноцінне місто в місті. Це сучасний, продуманий до дрібниць, технологічний житловий комплекс, де є все, щоб щасливо жити, ефективно працювати та яскраво відпочивати.

Ритм життя набирає обертів з кожним днем, отже ваше житло має бути не лише якісним та комфортним, а й функціональним. Ми наповнили територію комплексу всім необхідним для сучасної української родини: від доріжок для бігу до власного садочку та школи. Жодних обмежень, лише можливості та натхнення!

З поверхів комплексу відкриватимуться чудові краєвиди на все місто, Центральний парк та Південний Буг.

Для вашої зручності передбачені 5 зручних заїздів/виїздів з території комплексу. Ніякого скупчення машин та стояння в пробці. А багаторівневий підземний та спеціальний наземний паркінг подарують мешканцям “двір без машин”.

Безпека мешканців забезпечується службою охорони та цілодобовим відеоспостереженням території.

Власне місто у житловому комплексі!
Обрати квартиру
LIVE. WORK. REST. — ЖИВИ. ПРАЦЮЙ. ВІДПОЧИВАЙ.
У центрі Вінниці
Концепція
Концепція проєкту розроблена з урахуванням запитів сучасної людини, яка бажає жити повним, насиченим та різноманітним життям. Все це ми втілили у сучасному, продуманому до дрібниць, технологічному житловому комплексі, де є все, щоб щасливо жити, ефективно працювати та яскраво відпочивати.
Інфраструктура
Для життя у вас буде сучасна розвинена інфраструктура з усім необхідним для вас, ваших дітей та друзів, які заїжджатимуть у гості. Квартири з функціональним плануванням, зручне розташування школи та садочку, велика територія для відпочинку, місце для спорту та ваших хобі, офіси для роботи.
Комерційні приміщення
Для цього у вас буде 10 000 м² комерційних приміщень під ваші бізнес-ідеї та офісні приміщення для оренди. 5 зручних заїздів/виїздів з території комплексу та багаторівневий підземний та спеціальний наземний паркінг. А для натхнення та робочого настрою у вас завжди є чарівний вид на комплекс, Центральний парк та берег річки Південний Буг, який відкривається з вашої квартири.
ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ
Займайтеся улюбленим хобі просто на території комплексу. Для фанатів спорту ми маємо власний спортивний комплекс: басейн, спортивний зал, зона SPA & Wellness, а ще зручні доріжки для бігу чи катання на велосипеді. Для дітей розмістили різноманітні гуртки за різними напрямками, щоб малеча могла повністю реалізувати свої таланти. Якщо любите тишу та спокій, відправляйтесь на прогулянку зеленою зоною комплексу, насолоджуйтесь співом пташок або читанням книги на лавочці під величними деревами.
Відпочинок
Понад 100 різноманітних об’єктів для відпочинку, як наодинці, так і з родиною чи друзями. Райський куточок на землі існує. І він ближче, ніж здається! В центрі Вінниці — в ЖК CENTRAL PARK Vinnytsia!
Чому обирають ЖК Central Park Vinnytsia?
інноваційна технологія будівництва:
Якісні матеріали, продумане планування, сучасні технології та вражаючий дизайн
Детальніше
Планування квартир:
Різноманітні варіанти для будь-яких потреб: функціональна однокімнатна чи просторий дворівневий пентхаус. Обирати вам!
Детальніше
Безпека 24/7:
Камери відеонагляду по всій території та власна охоронна служба
Детальніше
Зелена зона:
Територія комплексу на 75% складається з зелених насаджень
Детальніше
Розвинена інфраструктура:
Власний садочок та школа, SPA-центр з 25-метровим басейном, кав’ярні, супермаркет, офісні приміщення, місця для відпочинку та занять спортом
Детальніше
Власне місто у житловому комплексі!
Обрати квартиру
25