Повідомлення надіслано

Дякуємо за звернення. Очікуйте на дзвінок наших менеджерів. Бажаемо приємного дня та гарного настрою =)

Зворотній дзвінок

Якщо у вас виникли питання, залиште свій номер і ми передзвонимо вам:

Ім’я:*
Телефон:*
+38 (068) 298 17 77
обрати квартиру
Виклик +38 (068) 298 17 77
Зворотній дзвінок
Відмінити

Переваги

Життя у CENTRAL PARK Vinnytsia це…

Ви отримуєте можливості користуватися величезною кількістю переваг, розташованих за межами своєї квартири, всією інфраструктурою на території комплексу:

власна школа

власний дитячий садок

гуртки та секції для розвитку

Медичний центр

великий супермаркет

Інтерактивні зони відпочинку

Тренажерний зал

Салон краси

Паркінги

Spa&Wellness

Зелені зони для відпочинку

25 метровий басейн

ЖК CENTRAL PARK Vinnytsia
Сучасний, продуманий до дрібниць, технологічний житловий комплекс, де є все, щоб щасливо жити, ефективно працювати та яскраво відпочивати.
власний дитячий садок
Ваші діти будуть ходити туди із задоволенням
власна школа
Сучасні програми та повна диджиталізація
гуртки та секції для розвитку
Всебічний розвиток для ваших дітей
Медичний центр
Професійні фахівці різного напрямку
великий супермаркет
Знайдеться все для смачної вечері
Інтерактивні зони відпочинку
Для малечі та дорослих
Паркінг
Підземні та наземні паркінги під кожним будинком
Басейн
Довжина 25 метрів
Spa & Wellness
Відпочинок на всі 100% поряд з домом
Салон краси
Дбайте про свою красу
Тренажерний зал
Легко підтримувати себе у формі
Зелена зона
Чисте повітря та чарівні види

Затишна однокімнатна квартира чи просторий пентхаус з панорамними вікнами? Якою б не була квартира вашої мрії, вона є у нашому комплексі. У 19 будинках розміщено квартири різного планування та площі, з видом на гарну внутрішню територію чи чарівний Південний Буг та центр міста. Дайте знати про ваші уподобання, а ми підберемо квартиру вашої мрії.

Насолоджуватися тишею та спокоєм у самісінькому центрі міста. Природа надихає, тож ми спланували територію комплексу так, що 75% площі займає зелена зона. Доріжки для прогулянок чи зайняття спортом, прогулянки на дитячому майданчику з малечею чи у зоні відпочинку з друзями.

Відчувати себе в безпеці 24/7. Весь комплекс має продуману та надсучасну систему відеоспостереження. Також ми запровадили спеціальну пропускну систему, кожен мешканець має власний ключ, тож ніхто сторонній не потрапить на територію. За цим слідкуватиме власна професійна охоронна служба.

Завжди мати час на різноманітний відпочинок. Понад 100 об’єктів для відпочинку. І діти, і дорослі залишаться задоволеними. Радійте, проводьте час разом чи релаксуйте наодинці. Сніданок всією родиною в улюбленій кав'ярні чи романтична вечеря в ресторані, прогулянка в зеленій зоні комплексу чи забавки на дитячому майданчику, час для себе у SPA чи інтенсивне тренування у спортзалі. Щоб ви не спланували для себе, на території ЖК CENTRAL PARK Vinnytsia знайдеться все для втілення ваших задумів.

Інфраструктура
Життя у центрі подій. Щоб ви не спланували для себе, на території ЖК CENTRAL PARK Vinnytsia знайдеться все для втілення ваших задумів
Власний садочок та школа, щоб поспати на пів години довше, адже 5 хвилин і ви на місці. Понад 100 об’єктів для відпочинку: сніданок всією родиною в кав'ярні, бізнес-зустріч чи романтична вечеря в ресторані, прогулянка в зеленій зоні комплексу чи забавки на дитячому майданчику, час для себе у SPA чи інтенсивне тренування у спортзалі. Варіантів багато, залишилось спланувати!
Cпорткомплекс з 25-метровим басейном – ідеальний варіант для тих, хто хоче тримати себе у формі та при цьому не витрачати час на дорогу у фітнес зал.
Затишна однокімнатна чи просторий пентхаус з панорамними вікнами? Якою б не була квартира вашої мрії, вона є у нашому комплексі
У 19 будинках розміщено квартири різного планування та площі, з видом на гарну внутрішню територію чи чарівний Південний Буг та центр міста. Дайте знати про ваші уподобання, а ми підберемо під них ту саму квартиру. Весь комплекс має продуману та надсучасну систему відеоспостереження. Також ми запровадили спеціальну пропускну систему, кожен мешканець має власний ключ, тож ніхто сторонній не потрапить на територію. За цим слідкуватиме власна професійна охоронна служба.
Насолоджуватися тишею та спокоєм у самісінькому центрі міста
Природа надихає, розуміючи ми спланували територію комплексу так, що 75% площі займає зелена зона. Доріжки для прогулянок чи пробіжки серед величних дерев прогулянки на дитячому майданчику з малечею чи у зоні відпочинку з друзями. І ніякі види припаркованих авто не зіпсують цих митей, бо ми облаштували багаторівневий підземний та спеціальний наземний паркінг.
Інфраструктура
25